Shakhtar Donetsk - Manchester City maçini izle 6 Aralik

Shakhtar Donetsk - Manchester City maci bitmistirBeşiktaş’ın muhtemel rakipleri | Şampiyonlar Ligi


Beşiktaş Şampiyonlar Ligi G Grubu'ndan 14 puanla lider çıktı. Siyah Beyazlılar şimdi ise 2. turdaki rakiplerini bekliyorlar. Lider olarak çıkan Beşiktaş'ın işte muhtemel rakipleri...

İsviçre ekibi Basel, A Grubu'nda 12 puanla Mancehster United'ın gerisinde kaldı ve 2. oldu. Bu sonuçla Basel, Beşiktaş'ın muhtemel rakiplerinden biri oldu.

B Grubu'nda son maçta liderlik mücadelesi veren iki ekip PSG ile Bayern Almanya'da karşılaştı. Mücadeleyi Panzerler kazandı ancak ikili averajda liderliği kapan PSG oldu. 2. olan Almanlar'ın güçlü ekibi Bayern Münih Beşiktaş'ın möuhtemel rakiplerinden biri oldu. C Grubu'nda Chelsea ile Atletico Madrid son maçta karşılaştılar. Maç 1-1'lik beraberlikle sona erdi. Roma da Karabağ'ı yenince liderlik İtalyalar'da kaldı. İngiliz ekibi Chelsea ise grupta 11 puanla 2. oldu. Conte ve öğrencileri Beşiktaş'ın muhtemel rakiplerinden biri... D Grubu'nda İtalyan devi Juventus 11 puanla Barcelona'nın gerisinde kaldı. Bu sonuçla bir diğer güçlü ekip Juventus da Beşiktaş'ın muhtemel rakiplerinden biri oldu. H Grubu'nda ikinciliği garanti. Son maçta lider Tottenham yenilse ve Real kazansa dâhi ikili averajdan ötürü İngilizlerin gerisinde kalıyorlar. E Grubu'nda Sevilla son maçında Maribor ile 1-1 berabere kaldı. Bu sonuçla İspanyol ekibi 2. sıradan bir üst tura çıktı.

Hiç yorum yok: